Servis klimatizací

Máte auto s klimatizací? Věděli jste, že klimatizace potřebuje pravidelný servis?
Vysvětlíme vám proč:
Würth - Coolius 2000, profesionální plnička klimatizací

Pravidelným používáním klimatizace ve voze dochází ke kondenzaci vody v oblasti výparníku, která ve spojení s nečistotami z nasávaného vzduchu nastartuje proces tvorby plísní, mikroorganizmů a bujení bakterií.

Vlhkost a z ní vzniklá plíseň způsobuje: nežádoucí zápach (zapařený vzduch), alergické reakce, výrazně snížení účinnosti klimatizace (klimatizace nedostatečně chladí, v autě se zamlžují okna)

Ze systému klimatizace uniká každý rok okolo 15 % chladícího média, a tím se snižuje její účinnost. Médium v systému klimatizace postupem času absorbuje nežádoucí vlhkost, která může způsobit poškození zařízení, nebo jeho úplné odstavení.

Jak zabránit problémům s klimatizací?

Preventivní kontrolou množství chladiva předejdete nepříjemným komplikacím v letních měsících. Nechejte ve vaší klimatizaci jednou ročně zkontrolovat chladící médium.

Dvakrát ročně nechte provést vyčištění a dezinfekci klimatizační soustavy a pravidelně vyměňujte pylový filtr.

V okamžiku, kdy při spuštění klimatizace vzniká ve vozidle nepříjemný zápach, může být na jednoduchou preventivní dezinfekci pozdě. To už je třeba demontovat celý výparník a očistit ho mechanicky, což je časově a finančně náročné.

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace vašeho auta. Stačí když nám zavoláte a domluvíme se.

 

 Pracujeme s profesionálním vybavením - novou plničkou autoklimatizací Coolius 2000 od firmy Würth

20171022_080141 (2).jpgNejnovější zařízení společnosti Würth v našem autoservisu pro servis klimatizací s chladivem R-1234yf. Plně automatické servisní zařízení pro nově zavedené chladivo R-1234yf vyhovuje nejvyšším požadavkům na zařízení pro servis klimatizačních systémů pro osobní a užitková vozidla. Jsou plně kompatibilní s klimatizačními systémy hybridních vozidel a splňují požadavky německých automobilek, normy SAE a předpisy pro Evropskou unii Fotka uživatele Auto-Hepner.Nejnovější zařízení společnosti Würth v našem autoservisu pro servis klimatizací s chladivem R-1234yf. Plně automatické servisní zařízení pro nově zavedené chladivo R-1234yf vyhovuje nejvyšším požadavkům na zařízení pro servis klimatizačních systémů pro osobní a užitková vozidla. Jsou plně kompatibilní s klimatizačními systémy hybridních vozidel a splňují požadavky německých automobilek, normy SAE a předpisy pro Evropskou unii Fotka uživatele Auto-Hepner.

 

 29598268_1914679688576846_1427807111633245149_n.jpg

AUTOHEPNER - ZDENĚK HEPNER

   Svatý kříž 133 (Mendlova Ves)
   580 01 Havlíčkův Brod

   Mobil: 777603560
   autohepner@seznam.cz
   
   
 

 

 

 

 

 

Desinfekce klimatizace pomocí ozónu nyní zdarma všem  zákazníkům

 

Návštěvnost stránek

095981
hepner_foot.png